Створення сайту Львів. Розробка сайтів у Львові.

Команда Weblux пропонує створення ефективного сайту. В подальшому при бажанні клієнта займаємось повною підтримкою та розкруткою.

Сайт візитка

Представлення загальної інформації про компанію. Сайт містить до 5 сторінок. Як правило це сторінки "Про нас", "Послуги", "Новинки", "Контакти".
Орієнтовний термін виконання 3 дні. Ціна 200$.

Корпоративний сайт

Це розширений сайт візитка з можливістю самостійної зміни наповнення сайту. Адмініструванння сайтом здійснюється через власну CMS, що забезпечує максимальну простоту наповнення і високу швидкість сатйу. Корпоративний сайт може містити будь-яку кількість сторінок, фото чи відеогалереї, новини та акції.
Орієнтовний термін виконання 7 днів. Ціна 400$.

Сайт каталог

Корпоративний сайт з каталогом товарів чи послуг. Фільтри пошуку товарів, динамічна структура каталогу. Типовими прикладами таких сайтів є каталоги автозапчатин, каталоги продукції вікон, дверей та інших товарів.
Орієнтовний термін виконання 10 днів. Ціна 600$.

Інтернет магазин

Сайт каталог з можливістю онлайн замовлення товарів чи послуг. Кошик замовлень, фільтрація, пошук, онлайн оплати, порівняння товарів, новинки, акції - це неповний перелік можливостей інтернет магазину.
Орієнтовний термін виконання 14 днів. Ціна 800$.

Створення сайтів у Львові

Шановні клієнти! Створені нами сайти доступні 100% часу, їх працездатність забезпечується круглодобово, без перерв і вихідних. Підтвердженням гарантії професійності «Weblux» - Львів є створення та розкрутка сотень сайтів, а також позитивні відгуки про нашу роботу. Деякі з них представлені на нашому сайті.

Великий досвід роботи допомагає нашій команді створювати ефективні сайти, які мають індивідуальний дизайн і стиль, швидко працюють, максимально захищені від хакерських атак і зламів. Клієнти задоволені індивідуальним підходом, процесом розробки і результатом. Якість створених сайтів у пошукових системах відіграють велике значення. Увага: професійно створений та оптимізований сайт позитивно вплине на вартість і час розкрутки! Наші ціни помірні і доступні.

На створених нами сайтах легко розміщуються тексти, фотографії, відео, аудіо, рекламні оголошення та інше. Допомагаємо рекомендаціями по наповненню і правильному висвітленню інформації про товари та послуги на сайті.

Високопрофесійна структура сайту та оптимально продуманий дизайн дає можливість потенційним клієнтам швидко знаходити потрібну їм інформацію. Це забезпечить мінімальний відтік клієнтів з Вашого сайту, а також стимулює їх повернутися на сайт і в майбутньому.