Команда Weblux пропонує створення ефективного сайту. В подальшому при бажанні клієнта займаємось повною підтримкою та розкруткою.

Сайт візитка

візиткаПредставлення загальної інформації про компанію. Сайт містить до 5 сторінок. Як правило це сторінки "Про нас", "Послуги", "Новинки", "Контакти". В даному виді проекту відсутня адмін частина, зміни на веб-сторінці може вносити компетентна в програмуванні людина. Часто цей вид веб-проекту розробляють як стартовий для бізнесу, чи як промо проект, на якому рідко потрібні зміни в мабутньому. Якщо зміни на сайт будуть вноситись часто, радимо корпоративний сайт, в іншому випадку ми радо допоможемо з підтримкою. Навіть в даному сайті ми пропонуємо унікальний дизайн.
Ціна від 300$. Детальніше

Корпоративний сайт

корпоративний

Це розширений сайт візитка з можливістю самостійної зміни наповнення. Адмініструванння здійснюється через власну CMS, що забезпечує максимальну простоту наповнення і високу швидкість роботи. Корпоративний проект може містити будь-яку кількість сторінок, фото чи відеогалереї, новини та акції. Унікальний дизайн включено.
Ціна від 400$. Детальніше

Лендінг пейдж

лендінг

Лендінг пейдж - це сайт, який складається з однієї сторінки. Головною метою якої є зацікавити користувача та спонукати його до певної дії. Часто створюються під контексту чи SMM рекламу, коли головним продуктом продажу є конкретний товар чи послуга.
Інший варіант - в якості головної сторінки корпоративного веб-проекту. То ж лендінг може бути як простий так і розширений, з системою адміністрування чи без. В мінімальному випадку по часу і ціні треба орієнтуватися на сайт-візитку, в розширеному - на корпоративний сайт.
Ціна 300-500$. Детальніше

Сайт Каталог

каталогКорпоративний сайт з каталогом товарів чи послуг. Фільтри пошуку товарів, динамічна структура каталогу. Типовими прикладами таких сайтів є каталоги автозапчатин, каталоги продукції вікон, дверей та інших товарів. Адміністрування здійснюється через адмін частину.
Ціна від 600$. Детальніше

Інтернет магазин

інтернет магазин

Сайт каталог з можливістю онлайн замовлення товарів чи послуг. Кошик замовлень, фільтрація, пошук, онлайн оплати, порівняння товарів, новинки, акції - це неповний перелік можливостей інтернет магазину. Можлива синхронізація з 1С бухглалтерією.
Ціна від 800$. Детальніше

Етапи розробки сайту

 1. Визначення технічного завдання
  того що хоче клієнт і те що має бути на сайті
 2. Розробка дизайну
  з врахуванням корпоративного стилю та побажань клієнта. При потребі розробляємо логотип
 3. Верстка сторінок
  з 2017 року всі сайти верстаються адаптивно (коректне відображення на мобільних)
 4. Програмування
  інтеграція з CMS, дописання додаткових модулів
 5. Тестування і наповнення
  в проектах з адмін частиною наповнення може вносити клієнт
 6. Розміщення в інтернеті
  реєстрація доменного імені і розміщення хостингу
 7. Розкрутка
  теоретично можна обійтись без цього пункту, але практично нерозкручений проект нікому не потрібний
   

Детальніше

Створення сайтів у Львові

Шановні клієнти! Створені нами сайти доступні 100% часу, їх працездатність забезпечується цілодобово, без перерв і вихідних. Підтвердженням гарантії професійності «Weblux» - є створення та розкрутка сотень сайтів, а також позитивні відгуки про нашу роботу. Деякі з них представлені на нашому сайті. В нашому портфоліо понад 140 веб проектів, більше 90 логотипів та іншої поліграфічної продукції. Наші роботи і відгуки клієнтів ще одне підтвердження якості нашої роботи.

Великий досвід роботи допомагає нашій команді створювати ефективні сайти, які мають індивідуальний дизайн і стиль, швидко працюють, максимально захищені від хакерських атак і зламів. Клієнти задоволені індивідуальним підходом, процесом розробки і результатом. Якість створених проектів у пошукових системах відіграють велике значення. Увага: професійно створений та оптимізований сайт позитивно вплине на вартість і час розкрутки! Наші ціни помірні і доступні.

На створених нами проектах легко розміщуються тексти, фотографії, відео, аудіо, рекламні оголошення та інше. Допомагаємо рекомендаціями по наповненню і правильному висвітленню інформації про товари та послуги на сайті.

Високопрофесійна структура веб проекту та оптимально продуманий дизайн дає можливість потенційним клієнтам швидко знаходити потрібну їм інформацію. Це забезпечить мінімальний відтік клієнтів з Вашого проекту, а також стимулює їх повернутися на сайт і в майбутньому.

Якісний веб проект - передумова створення успіху бізнесу в інтернет

Якісний сайт на нашій платформі це передумова для високих позицій при розкрутці. Коли хтось пропонує створення сайта дешевше, швидше - перегляньте роботи цього суб`єкта. До нас є багато звернень з проханням переробки практично нових проектів. Проблеми починаються на етапі змін наповнення і розкрутки. "В нашого маркетолога опустились руки, він нічого не може зробити з цим сайтом" - і дійсно після створення нового сайту зрадів і маркетолог і замовник. Тут не місце для економії, тим більше що вона закінчується переплатою з відтермінуванням. Крім того наші ціни є лояльні при заявленій якості продукту. Якщо у вас є сумніви, зверніть увагу на відгуки і портфоліо.

Розміщуються сайти в нашому хостинг акаунті. Він володіє високими потужностями, за рахунок чого досягається швидка робота сайтів (і нашого в тому числі)Вам не потрібно обдзвонювати 150 посередників компаній, при будь яких можливих питаннях звертатися потрібно до нас.

 

 

Потрібна розробка сайту або лого?

Заповніть форму і ми зв'яжемось з Вами

Заповнити форму