01www.panorama-hotel.com.ua

Висловлюємо подяку дизайн студії WebLux за професійне ставлення та творчий підхід, проявлені до створення нового сайту panorama-hotel.com.ua

Роботи були проведені якісно та в обумовлені терміни. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

02www.optima-plaza.com.ua

Нам сподобався Ваш креативний, але водночас раціональний підхід до завдання, вміння вислухати клієнта і зрозуміти потреби цільової аудиторії.

Приємно бачити, що робота зроблена з професійним знанням справи, як в області дизайну так і з маркетингової точки зору.

Висловлюємо Вам щиру подяку за створення сайту "optima-plaza.com" та були раді бути Вашими партнерами

03www.horishok.com.ua

Дякуємо компанії WebLux за створення сайту приватній підготовчій школі "Горішок". Сучасний яскравий дизайн, чітка оптимально розташована інформація про заклад, дала можливість 90% наших учнів отримати з цього джерела.

Подальших успіхів Вам і реалізації творчих проектів!!!

04www.ukraine-dance.com.ua

Адміністрація, батьківська рада та вихованці висловлюють щиру подяку дизайн-студії WebLux за створення сайту для Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця "Щасливе дитинство".

Можливість сучасної подачі інформації на сайті, оптимальний дизайн, гнучкі ціни роблять роботу приємною та швидкою.

Особливо потрібно відзначити високий професіоналізм команди розробників, знання своєї справи, детальні консультації з усіх питань, доброзичливість та увагу керівництва компанії до своїх клієнтів не зважаючи на бюджет замовлення.

05www.meblens.com.ua

Працюємо з Weblux вже більше року. Величезне спасибі за розробку, обслуговування й просування нашого сайту!

Компанія Weblux пропонує доступні ціни, потужну технічну підтримку, якість обслуговування завжди на висоті. Усі роботи проводяться в строк, в повному обсязі, та з урахуванням усіх наших побажань. Фахівці Weblux - професіонали своєї справи, що було доведено вже з перших днів співпраці й продовжують доводити по сьогоднішній день.

06www.wedding.ovatio.com.ua

Event-агенція "Ovatio" висловлюэ щиру подяку команді WebLux, а зокрема Ігорю, за відмінну роботу у створенні нашого сайту http://wedding.ovatio.com.ua/

Професійний підхід, компетентність у створенні та тех. підтримці нашого сайту сприяють нашій співпраці та рекомендації

07www.laser-house.com.ua

Шановна команда дизайн-студії WebLux.

Компанія "Лазер-Хаус" висловлює подяку дизайн-студії WebLux за співпрацю у сфері розробки сайту та розкрутки в інтернеті

Особливо хочеться відзначити, якість і терміни виконуваних робіт, а також чуйність і навички всієї команди.

За час нашої співпраці, Ви показали себе як надійний партнер. Бажаємо подальших творчих успіхів.

08www.favorbud.com.ua

Компанія Фаворбуд висловлює подяку команді Weblux за якісну роботу у створенні сайту для нашої компанії http://favorbud.com.ua/.

Ми задоволені вашою роботою та швидкістю реакції на наші потреби та сподіваємось на подальше розуміння та плідну співпрацю.

09www.hamryshchak.com.ua

Цим листом хочу подякувати команді Weblux за чудову співпрацю. Приємно мати справу з професіоналами.

Замовлений мною персональний сайт бувв виконаний чітко у вказані терміни, велась тісна співпраця під час дизайну сторінок та були враховані всі мої побажання та вимоги. Компетентні поради програмістів робили співпрацю над сайтом захоплюючою та продуктивною.