Не менш важливим етапом розвитку веб-сайту є розкрутка. Яким би не був якісним, правильно оптимізованим, цікавим чи гарним сайт, йому необхідна розкрутка!

Розкрутка під пошукові системи (SEO)

Цей вид просування є основним і найбільш ефективним. Ми підбираємо оптимальні запити по яких мають знаходити Ваш сайт і працюємо над виведенням на перші сторінки пошукових систем. Ми проводимо аудит, внутрішню оптимізацію і приступаємо до розкрутки. Вартість розкрутки (взалежності від регіону, тематики, конкуренції) стартує від 100$ на місяць.
Можливий варіант після і передоплати.

У випадку передоплати - ми намагаємся вивести всі запити в ТОП, в кінці місяця формується звіт. Клієнт сам може оцінити прогрес роботи.

У випадку післяоплати - по кожному запиту формується ціна, коли запит на 1-шій сторінці. Якщо запит не на першій сторінці, то розрахунок йде наступним чином:

  • -10% якщо запит на другій сторінці (10-19)
  • -20% якщо на третій (20-29)
  • -30% якщо на четвертій (30-39)
  • -40% якщо на п`ятій(40-49)
  • 0 - якщо далі 5 (50+)

таким чином виконавець в першу чергу налаштований на продуктивну роботу і вивід в ТОП всіх запитів. Зрозуміло що на 3-4 сторінці мало хто шукає, але це є свого роду є маркером роботи, і також, виконавець до пів року за 0 теж працювати не може. Клієнт у свою чергу чітко знає за що платить.

Контекстна реклама (Google Adwords)

Контекстна реклама - це рекламні блоки у пошукових системах. Перевагою контекстної реклами є миттєвість дії (не потрібно чекати 4 місяці), але вона як правило є дорожчою і менш ефективною. Ефективність визначається показником конверсії - багато заходів на сайт дадуть зовсім не багато реальних клієнтів. Ми рекомендуємо цей вид реклами як додатковий, або тоді коли проводиться якийсь, захід, акція, чи вибори, розкрутка після проведення яких просто непотрібна.

Розкрутка у соцмережах (SMM)

Цей вид реклами покликаний на прив`язку клієнта до групи чи сторінки. Створення сторінок і груп з дизайном, залучення підписників, проведення акцій, таргетингова реклама є хорошим інструментом утримання залучених клієнтів. Бажане використання в паралелі з розкруткою під пошукові системи.

Детальніше

Розкрутка сайту у Львів

При відсутності відвідувачів веб-сайт робиться неефективним. Розкрутка сайту допомагає зайняти лідируючі позиції, а це в свою чергу забезпечить більшу відвідуваність і швидший доступ до веб-сайту, оперативно і достовірно отримати необхідну інформацію. Наші спеціалісти володіють мистецтвом швидкого виведення сайту в топ найпопулярніших пошукових систем. В часі це займає декілька місяців. Ціни починаються від 100$ і вище. На це впливає обрана тематика та рівень конкуренції в даній галузі. Розкрутка сайту допоможе без високих часових і грошових затрат зайняти лідируючі позиції в Google, Yandex та інших пошукових систем. Клієнтам, які мають сайт, але він не приносить доходу, ми допомагаємо з рекомендаціями, проводимо комплексний аналіз структури сайту, його якості, робимо перевірку на наявність шкідливого коду та вірусів. Надаємо пропозиції по збільшенню відвідуваності та ефективності вашого веб-ресурсу, забезпечуємо наявність правильної інформації. В подальшому це позитивно вплине на продажі товарів і послуг. Створення і подальша розкрутка матеріально не дуже затратні. В Вашому бюджеті великих дірок не утворить, проте принесе більше ніж задовільний результат, допоможе знайти нових партнерів, збільшити сектор торгівлі, налагодити контакти для співпраці. З точки зору просування і бази клієнтів сайт є незамінним: моментально отримуються різнопланові зв’язки.

Потрібна розробка сайту або лого?

Заповніть форму і ми зв'яжемось з Вами

Заповнити форму