лендінг пейдж

Через зростаючої конкуренції в мережі Інтернет, власники комерційних майданчиків змушені використовувати нові, більш ефективні методи залучення клієнтів. Один з актуальних способів - створення так званої «посадкової» сторінки для сайту - landing page (лендінг пейдж), яка представляє собою дієвий продає інструмент. Функціональне призначення подібного веб-ресурсу має на увазі динамічне збільшення кількості відвідувачів, збір даних користувачів, аналіз успішності рекламної кампанії, але найголовніше - підвищення рівня продажів товарів або послуг.

Далеко не кожна веб-студія готова взятися за створення landing page під ключ, і ще менше фахівців можуть гарантувати, що ціна такої розробки на замовлення буде відповідати показникам комерційний вигоди. Суть рекламної кампанії з використанням цільової посадкової сторінки полягає в забезпеченні постійного трафіку і паралельної стимуляції інтересу споживачів. Структура Лендінг Пейджа розробляється таким чином, щоб мотивувати користувача сайту виконати певну дію: замовити товар, перейти за посиланням, зареєструватися, заповнити поля введення даних, відповісти на питання анкети і т. д. У розпорядженні фахівців веб-студії для досягнення поставленої мети є широкий арсенал засобів. Перелік обмежується лише фантазією дизайнера і копірайтера, категорією товару або послуги, а також специфікою цільової аудиторії.

Якісний лендінг пейдж

Лаконічний, не переобтяжений візуальними елементними дизайн. Оформлення «посадкової сторінки» має виділятися на тлі пропозицій конкурентів, але головне її завдання, все ж, мотивувати користувача, а не вразити його. Велика кількість яскравих елементів і дуже контрастний дратівливий фон відволікають увагу від функціоналу. Форма для заповнення повинна бути інтуїтивно зрозумілою, зображення чіткими, а текстове наповнення добре читатися.
Контент повинен бути гранично інформативним, гармонійно вписатися в загальну ідейну концепцію, і головне - дохідливо донести до споживача переваги конкретної маркетингової позиції. Якщо гідністю сайту є доступна ціна, то Лендінгем Пейдж повинен акцентувати на цьому увагу з перших секунд.
Чітка структура, використання смислових блоків і наявність відповідей на будь-які питання, які виникнуть у потенційного клієнта.

Ми маємо в своєму розпорядженні усі ресурси і засоби для того, щоб гарантувати клієнтам результативність такої непростої роботи. Над створенням landing page працює ціла команда аналітиків, дизайнерів, програмістів, верстальників та копірайтерів, розробляючи продукт преміум-класу, при цьому замовити таку сторінку у нас можна за цілком прийнятною ціною. Наш великий досвід і широкий арсенал засобів для просування допоможе залучити трафік і підвищити рівень продажів товарів або послуг.

Що отримуєте замовляючи лендінг у WebLux:

  • Унікальний дизайн
  • Адаптивний дизайн
  • Форма зворотнього зв`язку
  • Позначка на Google Maps
  • Домен і хостинг на рік часу
  • Статистика відвідуваності
  • При розширеній формі - CMS (систему управління наповненням)

Нижче приклад лендінг пейджа. Точніше лендінгом є лише головна сторінка, а функціонал всередині інтернет магазину.

 

приклад лендінг пейджа

Потрібна розробка сайту або лого?

Заповніть форму і ми зв'яжемось з Вами

Заповнити форму